WAKO

Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane WAKO BIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

30-409 Kraków ul. Bułgarska 15/89

NIP 6762017338   KRS 0000836001

Tel: 608-622-623

e-mail:info@wako.com.pl

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa WAKO (wykaz podmiotów znajduje się tutaj) Dane osobowe będą przetwarzane w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Grupę WAKO w zakresie udzielenia odpowiedzi na wiadomość oraz zapewnienia z Panem/Panią kontaktu, a jeżeli wyrazi Pan/Pani także na to zgodę to w celach handlowych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń, a w zakresie udzielonej zgody do czasu jej cofnięcia. Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się skontaktować pod adresem: daneosobowe@wako.com.pl. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu przetwarzania przez nas danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Grupy WAKO za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail), zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. *

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach handlowych z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, tablet, komputer) przez Grupę WAKO. Zostałem poinformowana/y o dobrowolnym charakterze udzielenia zgody i możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie.

captcha

*obligatoryjnie